Dlaczego
Wedding Sense?

 

Wedding Sense oferuje Wam szeroki wachlarz rozwiązań i pomysłów. Otrzymujecie spokój przy organizacji ślubu i wesela, oszczędzacie drogocenny czas i pieniądze. Zaplanuję ślub i wesele dedykowane Waszym możliwościom finansowym.

 

Ze świeżym spojrzeniem patrzę na rozwijający się rynek ślubny i staram się przełamywać utarte szablony. Dostajecie gwarancję mojej dyspozycyjności i profesjonalizmu. Wyróżnia mnie zmysł artystyczny, ciągłe obcowanie z muzyką i sztuką skąd czerpię inspiracje. Nieustannie rozwijam się i dążę do doskonałości dzięki czemu możecie mieć pewność, że Wasz wyjątkowy dzień będzie idealnie dopasowany do Waszych potrzeb.

 

Ze mną doświadczycie, co to Ślubny Zmysł.

Etapy współpracy

 

Etap I

Poznajmy się! Napiszcie do mnie maila albo zadzwońcie! Chętnie umówię się na spotkanie w miłej atmosferze i porozmawiamy o Waszych potrzebach, zainteresowaniach, marzeniach. Już na pierwszym spotkaniu możemy nakreślić sobie pomysły i Wasze oczekiwania. Jeżeli mieszkacie za granicą, możemy odbyć spotkanie przez Skype albo telefonicznie. Dopasuję się do Waszych preferencji.

 

Etap II

Po spotkaniu otrzymujecie ofertę zawierającą konkretne propozycje a także kosztorys Waszej uroczystości.

 

Etap III

Jeżeli spodoba się Wam moja oferta podpiszemy umowę, aby móc dalej dopracowywać Wasz Wielki Dzień. Do momentu zawarcia umowy nie jesteście zobowiązani żadnymi kosztami ze strony Wedding Sense.

 

Mam nadzieję, że obdarzycie mnie zaufaniem w zorganizowaniu jednego z najpiękniejszych dni w Waszym życiu!

 

Zapraszam do kontaktu.